Setkání "Třicátníků"

10. ledna 2011 v 14:15 | Petr |  nástěnka
Již tuto sobotu 15. ledna proběhne první regulérní setkání tzv "Třicátníků". Přikládám zvací oběžník s podrobnostmi. Pokud si přejete být v "třicátnickém" mailinglistu, stačí napsat na petr.w77@gmail.com
Přátelé,
srdečně vás zveme na setkání, o kterém jsme na "přípravné schůzi" mluvili. Setkání "Třicátníků" tomu samozřejmě říkáme jen z nouze, kdybyste měli nějaký návrh, který by se lépe vyjímal na nástěnkách našich sborů, budeme za něj vděční.

Sejdeme se u nás v kapli v sobotu 15. ledna v 17:00. Bude zajištěno hlídání pro děti, které jsou vě věku, že už (nebo ještě) ho snesou. Přemýšlel jsem i nad těmi většími, ale zatím nemám žádnou vhodnou sobotní aktivitu, kam bych je upíchl. V minulém roce běžel tzv. SOKL (sobotní klub), kde takoví ti pre-teenageři a raní teenageři rajzovali po okolí, blbli v přírodě a tak. Je možné, že se tato lokální aktivita ještě nahodí, ale zatím nic bližšího nevím.
Kdo byste chtěl, můžete přijít již v 16:30 na krátké chvály. Vím, že některým z vás to chybí. mně taky, i když máme s mládeží pravidelné chvály poslední neděli v měsíci (na které mimochodem můžete taky - to není jen pro mládež). Chvály povedu já, všechny budete dobře znát, poněvadž já nehraju nic, co vylezlo z této oblasti po roce 2000. Novější neznám.
Krátké biblické zamyšlení - to budu mít taky já, abychom se s Petrem T. střídali.
Akorát si nepamatuju, že by se někdo přihlásil o to mimobiblické téma - je to otevřené, hlašte se.
Srdečně vás povzbuzuji k přinesení něčeho k snědku/pití. my se také zasnažíme, ale znáte to jistě ze sboru - čím více jídla, tím kvalitnější duchovní rozjímání :-)
To je asi vše. těším se na vás a pozvěte klidně i někoho dalšího.
Petr Wagner (a Petr Turecký vás taky zdraví)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama