Leden 2011

Setkání "Třicátníků"

10. ledna 2011 v 14:15 | Petr |  nástěnka
Již tuto sobotu 15. ledna proběhne první regulérní setkání tzv "Třicátníků". Přikládám zvací oběžník s podrobnostmi. Pokud si přejete být v "třicátnickém" mailinglistu, stačí napsat na petr.w77@gmail.com
Přátelé,
srdečně vás zveme na setkání, o kterém jsme na "přípravné schůzi" mluvili. Setkání "Třicátníků" tomu samozřejmě říkáme jen z nouze, kdybyste měli nějaký návrh, který by se lépe vyjímal na nástěnkách našich sborů, budeme za něj vděční.

Sejdeme se u nás v kapli v sobotu 15. ledna v 17:00. Bude zajištěno hlídání pro děti, které jsou vě věku, že už (nebo ještě) ho snesou. Přemýšlel jsem i nad těmi většími, ale zatím nemám žádnou vhodnou sobotní aktivitu, kam bych je upíchl. V minulém roce běžel tzv. SOKL (sobotní klub), kde takoví ti pre-teenageři a raní teenageři rajzovali po okolí, blbli v přírodě a tak. Je možné, že se tato lokální aktivita ještě nahodí, ale zatím nic bližšího nevím.
Kdo byste chtěl, můžete přijít již v 16:30 na krátké chvály. Vím, že některým z vás to chybí. mně taky, i když máme s mládeží pravidelné chvály poslední neděli v měsíci (na které mimochodem můžete taky - to není jen pro mládež). Chvály povedu já, všechny budete dobře znát, poněvadž já nehraju nic, co vylezlo z této oblasti po roce 2000. Novější neznám.
Krátké biblické zamyšlení - to budu mít taky já, abychom se s Petrem T. střídali.
Akorát si nepamatuju, že by se někdo přihlásil o to mimobiblické téma - je to otevřené, hlašte se.
Srdečně vás povzbuzuji k přinesení něčeho k snědku/pití. my se také zasnažíme, ale znáte to jistě ze sboru - čím více jídla, tím kvalitnější duchovní rozjímání :-)
To je asi vše. těším se na vás a pozvěte klidně i někoho dalšího.
Petr Wagner (a Petr Turecký vás taky zdraví)

Mládež zítra

5. ledna 2011 v 9:36 | Petr
Bude od 17:30 na obvyklém místě. Speciální program vede G. Mottlová.

Bohoslužba 7. ledna nebude

3. ledna 2011 v 19:08 | Petr |  nástěnka
Z důvodů plánovaného víkendu s Kurzy Alfa, kterého se účastní někteří členové našeho sboru (včetně těch, na nichž závisí odvoz starších sester), jsme se rozhodli mimořádně zrušit nedělní bohoslužbu. Děkujeme za pochopení - a hlavně přejeme hodně požehnání do roku 2011!