Leden 2009

Mládež a Alfa

28. ledna 2009 v 8:33 | Petr
Zítra, 29. ledna od 17:00 bude opět mládež na faře v Čerč. Jaká jsou lákadla? Noemi slíbila, že si připraví nějaké téma a společně s Gábinou upečou dort - protože měl narozeniny jistý nejmenovanýkazatel. Takže se stavte.
Alfa pro dospělé začíná dnes v 19:00 v Hospicové Restauraci u kostela , už 4. běh, celkem třetí, na kterém se se sborem podílíme. Modlete se prosím za zdar a hladký průbeh a také za dostatek prostředků finančních.

O Noemově Arše v Hospicu

20. ledna 2009 v 13:02 | Petr |  nástěnka
Jednu dobu svět opravdu věřil, že Ježíš Kristus byl jen mýtus, příběh, který se nikdy nestal (za komunistů se to i učilo ve školách). Taky se říkalo, že stvoření Světa je nesmysl a že vrchol stupidity je myslet si, že Noe nasoukal tolik zvířat do lodi a odplul někam do pryč, když přišla potopa. O existenci Ježíše Krista už nikdo alespoń trochu soudný nepochybuje, kreacionismus si už taky vydupal svoje místo mezi teoriemi "jak to všechno začalo" a co ten Noe? Pokud přijdete 31. ledna od 15:00 do Hospicu v Čerčanech, uslyšíte přednášku Milana Latky, při které se dozvíte něco, co vás asi překvapí..
Jukněte se třeba sem. POŘÁDÁ KŘESŤANSKÝ SBOR PYŠELY, VSTUP DOBROVOLNÝ!