Září 2008

Jesusparty Final

25. září 2008 v 9:09 | Petr |  nástěnka
Tak teda pár last minute informací k akci:

Pátek

Začínáme v pátek koncertem ,Lipless Lincoln And The Sinners mladých krásných evangelických hochů. Poetické texty, přiměřeně potřeštěná hudba. Chtěli jsme také zajistit vystoupení Baby Dorado, ale kytarista dnes psal, že dostal zánět nosohltanu. Vzhledem k tomu, že jde o duo, předskokan Liplessům odpadá.
Bude v pátek zajištěná večeře? Ano. Nějaký ten chleba, čaj atd. bude k dispozici.
Jak je to se spaním? Už jsem to psal, ale s karimatkou a spacákem se vyspíte skoro kde budete chtít.

Sobota

Snídaně: zajistíme, podle počtu účastníků doplníme, co bude zapotřebí.
Dopoledne: avizovaná procházka po okolí. Má být hezky, tak snad bude co ukazovat.
Oběd: Každý sám. Doporučujeme restauraci U Škvorů, lze se však dobře najíst i u řeky v restauraci Paluba.
Odpoledne: od 17:00 skutečně přednáška bude. Sice ne toho pána, kterého jsme chtěli nalanařit na akci, ale bude. Prozradím jen, že její součástí bude promítnutí částí hudebních dokumentů Instrument (o Fugazi), Dig! (O Brian Jonestown Massacre) a Danielson Movie (o Danielovi Smithovi a Danielson Family).
Večer: od 20:00 koncert Goro - rokenrol, kontroverze a tak:-)
Poté: buřtovačka
Nakonec: emo-romantický set populárního pražsko-švédského lo-fi folkového umělce vystupujícího pod jménem Jon La Tash.

Neděle

ráno od 10:00 společná bohoslužba. Snídani doporučujeme až poté. Pak volná zábava, pozvolné odjezdy.

Jak se tam dostat?

Tohle je odkaz na mapy.cz, kde jsou vidět Čerčany jak na dlani. Z pravé dolní části obce vidíte vybíhat nenápadnou hnědou cestičku, která končí u takového bobku. Ano, přátelé, ten bobek je náš kostel, cesta u něj končí. Můžete se k němu propracovat přes ves (jedete-li autem), ale moc to nedoporučuju, Č. jsou sice malé, ale nejde tam dojet nijak přímo. Nejlepší je objet ves jakoby zprava (na mapě uvidíte), u křížku se vrátit do obce, pak doparava a je to. Na klíčová místa vyvěsím nějaký ten ukazatel, ať nebloudíte. Jinak pojedete-li od Prahy, stačí je po D1 a pak v Mirošovicích sjet (exit na Benešov, Č. Budějovice a tak). Pojedete-li od Brna, sjedete na Benešov. Koukněte na www.sborcercany.blog.cz, tam to zkusim nějak prolinkovat...
Vlakem z Prahy: po celý den jezdí každou hodinu vlak z Hlaváku v .15 - ve špičce občas ještě nějaký navíc. Z nádraží v Č. je to pak pořád nahoru. Nestyďte se zeptat na cestu.

Kdybyste se ztratili, nevěděli, byli zmatení apod. - volejte mi na 608 066 406 nebo 317 776 078


Jesusparty

11. září 2008 v 12:32 | Petr
Po půlroce aktualizace!!! Sláva, sláva. Ale k věci. 26.-28. září proběhne u nás na faře tzv. Jesusparty, setkání nejen lidí z Jesusfreax a Godarchy. Po těch vydařených ročnících, které již proběhly, je těžké trumfovat, ale věřím, že místní prostředí proslulé svou pohodovou atmosférou, krásné posázavské okolí a v neposlední řadě i kavlitní kapely, přitáhnou zase skvělou partu lidí. Akce začne už v pátek večer a sice ve 20:00 koncertem LIPLESS, kterou doporučila naše evangelická podpora ze Soběhrd. Druhý den pak společně posnídáme a vyrazíme na zdravotní vycházku po okolí. Po obědě v restauračním zařízení se sejdeme na moooc zajímavou přednášku, která vyústí v buřtování a to posléze ve 20:00 ve velkokoncert s headlinerem v podobě GORO (VZM a ENTEN OG ELLER jsou v jednání, mělo by být upřesněno zítra). Vrcholem víkendu bude společná bohoslužba v neděli od 10:00. Přespání je možné na faře v kapli (karimatku s sebou), na zahradě ve stanu nebo romanticky na kůru přímo v kostele. jak se k nám dostat viz www.mapy.cz